Tanulóink sikerei a gyors- és gépíró versenyen

A 2012. évi Teöreök Aladár országos tanulói gyorsíró-, gépíró- és szövegszerkesztő-versenyen iskolánk diákjai kiemelkedő eredményeket értek el.

A csapat tagjai

• Huang Krisztina, Tanulói II. kategória, I. hely
  • Szabó Kristóf, Tanulói II. kategória, VIII. hely
  • Balogh Vivien

Felkészítő tanáruk: Sárközi Zoltánné

A csapat összesítve a VIII. helyen végzett. Az elért eredményhez gratulálunk!

Tanulónk beszámolója a versenyről az alábbiakban olvasható:

A 2012. évi Teöreök Aladár verseny számomra kellemes meglepetéseket okozott. A gépírásra, mint műfajra, kedves tanárnőnk hívta fel a figyelmünket. Mindig bíztatott minket és hitt bennünk, ennek köszönhető a kitartó lelkesedésünk, illetve elért sikereink is. Minden héten rendszeresen gyakoroltunk, hogy a versenyen a maximumot hozhassuk.

Az a bizonyos nap rendkívüli feszültségben telt el számomra.  A leginkább amiatt aggódtam, hogy ne okozzunk csalódást Sárközi Tanárnőnek, hiszen mindig nagy örömmel fejlesztette gépírási tudásunkat. Örülök, hogy a Gundel csapat ilyen jó eredményeket ért el a versenyen. Ez szintén ösztönöz a folytatásra. Nagyon megszerettem a gépírást, és bátran mondom mind a hármunk nevében, folytatni fogjuk a versenyzést! Ahogy a Tanárnő mondta : " Ez lehet egy életpálya kezdete is."

Huang Krisztina 10.a

Az oklevelek letölthetők: