Tankönyv információk

Kedves Szülők és Diákok!

Az idei tanévtől változás lesz a tankönyvátadás rendjében.

A 9. osztályos diákoknak nem kell fizetniük a tankönyvekért, viszont a többi évfolyamon csak a befizetést követően adhatom át a rendelt tankönyvcsomagot, amennyiben nem jogosult a tanuló tankönyvtámogatásra. Sajnos a KELLO nem küldte még meg a csekkeket. Aki megvárja a csekket, előreláthatólag 1-2 hét késéssel tudja majd átvenni a könyveket, a befizetést igazoló bizonylat bemutatása után.

Lehetőség van a KELLO felületén bankkártyával kifizetni az összeget, ez esetben akár már másnap át tudjuk adni a tankönyveket, akár az első tanítási napon is.

Ehhez egy kis segítség:

• www.kello.hu weboldalon kiválasztjuk a Szülői ügyfélkapu menüt.
  • Beírjuk a települést, majd kiválasztjuk a legördülő menüből az iskolát (Budapesti Vendéglátóipari és Humán SZC-nél kell keresni) és beírjuk a tanuló oktatási azonosítóját (7-essel kezdődő, 11 jegyű szám).
  • A belépés gomb használata után elérhetővé válik lent, középen a szülői regisztráció.
  • Néhány adat megadása után lépjünk az e-mailben elküldött linkre.
  • Ezek után be lehet jelentkezni és fizetni.

Megértésüket köszönöm!

Czuczor Katalin