Szakmák Éjszakája - 2018

Meghívó a Danubius Hotels Group és a BVHSZC közös rendezvényére!

A Szakmák Éjszakája legizgalmasabb helyszínét kínálja a Danubius

Idén is országszerte megrendezik a fiatalok pályaválasztási döntését elősegítő Szakmák Éjszakája programot, ahol a látogatók a legkülönbözőbb hivatásokkal ismerkedhetnek meg testközelből interaktív programok, előadások, bemutatók, üzemlátogatások segítségével.

A Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum és a Danubius Hotels Group április 13-án 18:00 órától a Danubius Hotel Flamencoban az egyik legizgalmasabb helyszínnel készülnek, ahol kiváló szakemberek 14 állomáson mutatják be a turizmus-vendéglátás és a szállodák színes világát.

A vezető séf (Altbäcker György) kalauzolásával többek között bemutatkozik a Danubius Hotel Flamenco konyhája a hírességek kedvenceivel, a szintén a helyszínre települt neves Gundel Étterem training managere speciális terítési módokat ismertet.

A nagykörúti Radisson Blu Béke Hotelből és a Zsolnay Kávéházból érkező vezető cukrászmester, Bechmann György süteménybemutatóval készül, a 100 esztendős Danubius Hotel Gellért pedig „Ékszerrablás a Gellértben” szabadulószobán keresztül elevenedik meg.

A Danubius Hotel Helia megújult bisztrójából is ízelítőt kaphatunk a szállodavállalat barista versenyének győztesétől.

A margitszigeti szállodák a fitness és wellness jegyében játékos vetélkedővel képviseltetik magukat, a Hilton Budapest pedig guest relations témáról, különleges vendégkérések kezeléséről mesél.

A programon részt vesznek a Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum

- Bókay János Szakgimnáziuma

- Dobos C. József Szakképző Iskolája

- Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

- Gundel Károly Szakképző Iskolája

- Raoul Wallenberg Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

- Semmelweis Ignác Szakképző Iskolája

- Szamos Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája.

„A karrier az iskolában kezdődik …”, ezért a vendégek izgalmas feladatokon, interaktív bemutatkozásokon keresztül nyerhetnek betekintést a szakképzési centrum tagintézményeiben folyó vendéglátóipari és humán (egészségügyi, szociális, pedagógiai) szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzésekbe.

Az iskolák kulisszatitkait a „Mindent az egészségért!”, „Mentsük ami menthető!”, „Gyógyszer nélkül egészségesen!”, „Éld át másképp!”, „A magyar konyha illata”, „Gyere és meríts a gasztronómiai élvezetekből!", „Ez a Te pályád!” elnevezésű programok meglátogatásakor ismerhetik meg az érdeklődők.

A színes élményeket 2018. április 13-án 18 órától egészen 22 óráig élhetik át a helyszínen:

Danubius Hotel Flamenco

Budapest, Tas vezér u. 3-7, 1113

(A Feneketlen-tó mellett)

Regisztráció és bővebb információ a weboldalon:

Az esemény a Facebookon:

Első tanítási nap, tanévnyitó

2018. szeptember 3. 8.00 ill. 11.00.

Gólyatábor

2018. augusztus 29-31.