FRISS! Szóbeli felvételi vizsga és pályaalkalmassági vizsgálat

Információk a szóbeli felvételi vizsgáról és a pályaalkalmassági vizsgálatról!
A beosztás MÁR letölthető!!

Kedves Felvételiző! Kedves Szülő!

A hozzánk jelentkező tanulóknak, a választott tagozattól függően, szóbeli felvételi vizsgán és/vagy pályaalkalmassági vizsgálaton kell résztvennie.

Szakgimnázium: szóbeli felvételi vizsga

Pincér szakképzés: pályaalkalmassági vizsgálat

A szóbeli felvételi vizsgát és a pályaalkalmassági vizsgálatot azonos időpontra szerveztük meg.

(A beosztásban mindenki szerepel, a tanulók a helyszínen kapnak eligazítást!)

Időpontjuk:

2017. február 28., kedd vagy március 1., szerda

A beosztás a lap alján már letölthető!

A jelentkezési lapok feldolgozása február 21-én befejeződött, a lista végleges!

Ha valaki nem találja magát a listán, kérjük, hivja a 280-6810-es telefonszámot vagy írjon e-mailt a titkarsag@gundeliskola.hu címre!

Kérjük, hogy a felvételiző a megjelölt időpont elött 15 perccel korábban jelenjen meg az iskolában.

Hozza magával:

•  ha van, a papír ellenőrzőt,

• ha e-napló van, a napló oldal hitelesített fénymásolatát, (Nem az ellenőrző oldalt!)

• fényképpel ellátott igazolványt, pl. diákigazolvány, személyi igazolvány, útlevél,

• kék tollat.

A szóbeli felvételi illetve a pályaalkalmassági vizsgálat ideje alatt a tanulók nem használhatnak mobil telefont!!!

Ha a szóbeli vizsgával vagy a pályaalkalmassági vizsgálattal kapcsolatban bármi gond van, kérjük hívja a 280-6810-es telefonszámot vagy jelezze a problémát a titkarsag@gundeliskola.hu címen!

A vizsgával kapcsolatos információkat és a beosztást ezen az oldalon illetve a https://www.facebook.com/gundeliskola oldalon lehet elérni.

A szóbeli felvételi vizsga illetve a pályaalkalmassági vizsgálat beosztása itt tölthető le!

Utolsó frissítés: 2017. február 21.