Teöreök Aladár országos internetes gépírási verseny

Az idei Teöreök Aladár országos internetes gépírási versenyen 26 diákunk indult.

Ez a létszám 3 osztályból tevődött össze.

A 10/A osztályból Hercegfalvi Bettina, Kiss Balázs, Kiss Zoltán, Tóth Péter Richárd, és Urszán Dolóresz Lara, a 9/A osztályból Bodnár Alex Szilveszter, a 9/kA osztályból Baranyai Dániel Sándor, Barna Bence János, Békefi Dóra Fanni, Bolyos Laura, Bordás Bende Viktor, Deim Dorina Virág, Horváth Vivien, Kellner Dominika Anna, Kun Boglárka Bettina, Macskássy Alex Miklós, Major Nikolett, Rábai Beáta, Rédei Vivien, Szabó Nikolett, Szagán Dániel, Szilágyi Daniella, Tóth Tünde, Varga Mónika és Vilcsek Gergő írtak sikeres versenydolgozatot.

43 iskola vett részt ezen a versenyen. A Gundeles csapat a 10. helyezést érte el.

Nagyon örülünk ennek a nagyszerű teljesítménynek, mindenkinek gratulálunk!

A nemzetközi /Intersteno/ internetes gépírási versenyen 8 tanulónk indult. Mindenki sikeres versenydolgozatot írt.

Ezen a versenyen Bodnár Alex Szilveszter, Horváth Vivien, Kiss Balázs, Kiss Zoltán, Purgel Boglárka, Szagán Dániel, Urszán Dolóresz Lara, Vilcsek Gergő teljesített nagyszerűen.

Iskolánkból a legsikeresebb, legmagasabb teljesítményt Bodnár Alex Szilveszter 9/A osztályos tanuló érte el.

Második leggyorsabbként Kiss Balázs, harmadikként Kiss Zoltán 10/A osztályos tanulóink szerepeltek.

További nagyszerű teljesítményeket, sikeres tanévzárást kívánunk!

Felkészítő tanár: Sárközi Zoltánné

Gratulálunk!