Munkahely kereső börze

Ismét megrendezésre kerül iskolánkban a munkahely kereső börze 2017. április 21-én.

A BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája kiemelt feladatának tekinti a tanulók gyakorlati képzésének megszervezését illetve a végzős tanulók elhelyezkedésének támogatását.

Hisszük, hogy a tanulókkal való személyes találkozás és beszélgetés során kialakult kapcsolat eredményesebbé teszi a gyakorlati képzést, melynek érdekében iskolánk 2017. április 21-én, immár nyolcadik alkalommal, megrendezi az „Munkahely kereső börzét”.

Szerettel várunk minden tanulót,

• aki felvételt nyert a BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolájának két éves szakács, cukrász vagy pincér szakképzésére,
  • aki végzős tanulónk vagy
  • aki szakács, cukrász vagy pincér szakmában esti tagozatos tanulónk!
  • aki a társiskoláinkban a fenti képzési formák valamelyikében illetve a három éves szakképzésben vesz részt .

A rendezvény zártkörű, MINDEN ÉRINTETT ÍRÁSOS INFORMÁCIÓT KAP a börzén való részvételről e-mailben, az e-naplón keresztűl vagy személyes tájékoztatás keretében.

A Börzével kapcsolatos további információkat a szakmai titkárság ad!

(I. emelet 115)

Az egyéni kérdésekkel szintén a szakmai titkárságot kell keresni.

szakmaititkarsag@gundeliskola.hu

január 2018