Ideiglenes felvételi lista - 2018 március

Letölthető az ideiglenes felvételi lista!

Kedves Jelentkező! Tisztelt Szülő!

A lap alján tagozatkódonként letölthető a hozzánk jelentkezett tanulók felvételi jegyzéke.

A tanuló az oktatási azonosító száma szerint keresheti meg a rangsorszámát.

A felvételi jegyzék csak arról tájékoztat, hogy a tanuló jelenleg hányadik helyen szerepel az adott tagozatra jelentkezők között.

Ennek ismeretében mérlegelhetőek a felvételi esélyek és a jól megválasztott módosításokkal javíthatóak!

A szülő és a jelentkező 2018. március 21-én és március 22-én az általános iskolában módosíthatja a jelentkezéseit.

• Változtatható az eddig megadott tanulmányi területek rangsora.
  • Új tanulmányi területekre adható be jelentkezés – de csak azoknál az iskoláknál, ahol már eddig is volt jelentkezése a tanulónak.

(Pl. ha az első helyre sorolt tagozaton a tanuló a sokadik helyen áll, de a harmadik helyre sorolt tagozaton a lista elején van, akkor érdemes a harmadik helyen megjelölt tagozatot előre sorolni. De felvehető pl. egy kevésbé népszerű tagozat is, ahol alacsonyabb a túljelentkezés.)

A végleges felvételi lista 2018. április 27-ére készül el.

A lista az iskola internetes oldalán is megtekinthető lesz.

De minden hozzánk jelentkező tanuló levélben is kap értesítést a felvételről vagy az elutasításról.

A listával és a felvétellel kapcsolatos kérdésekkel keressék a 280-6810-es telefonszámon vagy a titkarsag@gundeliskola.hu címen a munkatársainkat!

május 2018