FRISS! Szóbeli felvételi vizsga és pályaalkalmassági vizsgálat

Információk a szóbeli felvételi vizsgáról és a pályaalkalmassági vizsgálatról!
A beosztás MÁR letölthető!! DE! Folyamatosan frissül!

Kedves Felvételiző! Kedves Szülő!

A hozzánk jelentkező tanulóknak, a választott tagozattól függően, szóbeli felvételi vizsgán és/vagy pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt vennie.

Szakgimnázium: szóbeli felvételi vizsga

Cukrász vagy szakács szakképzés: pályaalkalmassági vizsgálat

A szóbeli felvételi vizsgát és a pályaalkalmassági vizsgálatot azonos időpontra szerveztük meg.

(A beosztásban mindenki szerepel, a tanulók a helyszínen kapnak eligazítást!)

Időpontjuk:

2019. február 25., hétfő vagy február 26., kedd

A beosztás a lap alján már letölthető!

A jelentkezési lapok feldolgozása még folyamatban van!!

Ha nem találja magát a listán, akkor kérjük, nézzen vissza később!

A jelentkezési lapok postára adási határideje 2019. február 18., éjfél.

Így előfordulhat, hogy a hétfőn délután feladott jelentkezési lap még nem érkezett meg hozzánk!

Ha valaki február 22-én sem találja magát a listán, vagy időpontütközés van, kérjük, hivja a 280-6810-es telefonszámot vagy írjon e-mailt a titkarsag@gundeliskola.hu címre!

(Az érdeklődésnél meg kell adni a tanuló nevét és az oktatási azonosítószámát!)

Kérjük, hogy a felvételiző a megjelölt időpont előtt 15 perccel korábban jelenjen meg az iskolában.

Hozza magával:

•  ha van, a papír ellenőrzőt,

• ha e-napló van, a napló oldal hitelesített fénymásolatát, (Nem az ellenőrző oldalt!)

• fényképpel ellátott igazolványt, pl. diákigazolvány, személyi igazolvány, útlevél,

• kék tollat.

A szóbeli felvételi illetve a pályaalkalmassági vizsgálat ideje alatt a tanulók nem használhatnak mobil telefont!!!

Ha a szóbeli vizsgával vagy a pályaalkalmassági vizsgálattal kapcsolatban bármi gond van, kérjük hívja a 280-6810-es telefonszámot vagy jelezze a problémát a titkarsag@gundeliskola.hu címen!

A vizsgával kapcsolatos információkat és a beosztást ezen az oldalon illetve a https://www.facebook.com/gundeliskola oldalon lehet elérni.

A szóbeli felvételi vizsga illetve a pályaalkalmassági vizsgálat beosztása itt tölthető le! A lista már nem frissül!

Utolsó frissítés: 2019. február 24.

március 2019