Esti tagozatos tanulók szakmai vizsga információk 2017 október

A 2017 októberi szakmai vizsgával kapcsolatos tudnivalók itt olvashatóak.

A 2017. október szakmai vizsgára 2017. augusztus 28. és 30. között lehet jelentkezni a 109-es tanügyi irodában.

A jelentkezéshez szüksége van az alábbiakra:

- személyes iratok,

- év végi bizonyítvány,

- a szakmai gyakorlat teljesítésének igazolása. (Ha a nyár folyamán teljesítette!)

Ha nem tartozkódik Magyarországon a jelentkezés időpontjában, akkor az Ön által írásban meghatalmazott személy jelentkezhet a szakmai vizsgára. A személyes iratokról kell fénymásolat!

Általános tudnivalók a vizsgáról

• A vizsga kezdési időpontja előtt legalább 30 perccel korábban meg kell érkezni az iskolába.
  • Az írásbeli vizsga terembeosztását a vizsga napján az aulában lehet megtekinteni.
  • Az írásbeli vizsgára hozni kell a személyi iratokat, írószert, számológépet. A mobiltelefon használata nem megengedett!
  • A gyakorlati vizsgán a kezdés időpontja előtt 10 perccel, a megfelelő munkaruhába átöltözve és a szükséges felszereléssel együtt kell megjelenni a konyha ill. a cukrász műhely előtt.
  • A szakácsok hozhatják a saját eszközeiket, ill. a szükségesnek ítélt egyéb dolgokat. (pl. friss fűszernövény)
  • A cukrászok hozhatják a saját eszközeiket, ill. a szükségesnek ítélt egyéb dolgokat.
  • A cukrászok a díszmunkához hozzák magukkal a 16 szeletes előzetesen betöltött tortát. Javasoljuk, hogy a díszítéshez szükséges anyagokat is hozza magával mindenki, így a dísztorta hazavihető!
  • A szakmai vizsga bizonyítványok ill. sikertelen vizsgánál a törzslapkivonatok átvételének időpontjáról a vizsga jegyzője ill. a 109-es ad tájékoztatást a vizsga lezárását követően

Elérhetőség: 280-6810 vagy titkarsag@gundeliskola.hu

A szakmai vizsga időpontjairól és a gyakorlati vizsga beosztásáról minden érintett levélben kap tájékoztatást, 2017. szeptember 20-ától.

május 2018