Érettségi- ill. OKJ szakmai vizsgára jelentkezés

Az iskola volt tanulói 2019. január 21. és február 6. között jelentkezhetnek az érettségi- illetve szakmai javító-, pótló-, kiegészítő, stb. vizsgára, a 2018-2019-es tanév tavaszi vizsgaidőszakára.

Az érettségi- illetve a szakmai javító-, pótló-, kiegészítő-, stb. vizsgákra az iskola volt tanulói 2019. január 21. és február 6. között jelentkezhetnek a tanügyi irodában.

Későbbi jelentkezésre - a vizsgaszervezési határidők miatt - nincs mód!

Ha valaki nem tud személyesen megjelenni, az általa írásban megbízott személy is jelentkezhet a  vizsgára. (A minta letölthető a lap alján. A megbízott személyazonosításra alkalmas iratot hozzon magával!)

Kérjük, hogy a vizsgára jelentkezéshez hozza magával az alábbiakat:

• az év végi bizonyítványt,

• kiegészítő-, szintemelő-, stb. érettségi vizsga esetén az érettségi bizonyítványt,

• a törzslapkivonatot,

• a személyi iratait (Megbizottnál elfogadjuk a jó minőségi szkennelt anyagot is),

• a vizsgára bocsátás egyéb feltételének teljesülését igazoló dokumentumot, pl. gyakorlat teljesítésének igazolását, idegenvezetők és turisztikai szervező, értékesítők esetében a nyelvvizsga bizonyítványt.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a 2. javítóvizsga nem ingyenes!!

A vizsgadíjat a jelentkezéskor kell befizetni!

A befizetés módja a vizsga fajtájától függ!

Ha a 2. javítóvizsgára jelentkezik, kérjük, hogy elötte e-mailben érdeklődjön a titkarsag@gundeliskola.hu címen a vizsgadíj nagyságáról, a befizetés módjáról!

Fontos!

Az OKJ folyamatos változása miatt a szakmai javítóvizsgára a lehető leghamarabb jelentkezni kell!

Ha az OKJ változik és a képzést követő egy éven belül nem sikerül a szakmai vizsga, csak új képzés teljesítése után lehet vizsgázni!

augusztus 2019