Comenius program

Johan Amos Comenius

A Comenius program az általános és középfokú oktatás terén nyújt támogatást. Névadója, a 17. században élt cseh filozófus a környező világra nyitott, tág horizontokat kínáló iskolai oktatást szorgalmazott. A Comenius program e gondolat jegyében a partnerségi kapcsolatok kiépítéséhez és a tapasztalatcsere megkönnyítéséhez (például testvériskolák elektronikus kapcsolattartásához) nyújt segítséget.

Iskolánk közös projekten dolgozik a holzmindeni Georg-von-Langen (Németország) és a radomi Szálloda- és Vendéglátóipari Iskolával (Lengyelország).

Témánk: „Környezetkímélõ turizmus”

A program részét képezi a háztartások felmérése az alábbi kérdÃ���ív segítségével. A második kérdÃ���ív a tanulók szokásai iránt érdeklÃ���dik.

A kérdõíveket a projektben részt vevõ tanulók fogják értékelni és összevetni a partner-iskolák eredményével. Ha kérdésük van, forduljanak a Comenius-projekt koordinátorához, Richter Ágnes tagozatvezetÃ���höz. Köszönjük együttmÃ��Ã�±ködésüket.

április 2018