2010/2011. tanév sikerei

2010/2011. tanév sikerei

Az idei tanévben is rengeteg diákunk indult országos, illetve nemzetközi szintű versenyen, ahol szép sikereket értek el.

Kiemeltük azokat a tanulókat, akik a legszebb eredményeket érték el.

 

Schwart József OKTV matematika II. forduló 2010.10.12 II. forduló Dratsay Judit
Balogh Dániel OKTV német II. forduló 2010.11.29 II. forduló Benedek Ildikó
Németh Dóra OKTV német II. forduló 2010.11.29 II. forduló Benedek Ildikó
Czobor Alex (12.M) Szüreti főzőverseny országos 2010. november I. helyezés Czellahó Sándorné
Fazekas Tímea (12.M)
Juhász Attila (12.M)
Rácz László (13.H) Fehér Asztal Lovegrend országos 2010. július I. helyezés Nagy Endre
Micsinai Zsolt (13.H)
Nagy Réka 11.L
Socharek László 11.L
Dömök Tamás 12.O Schnitta Emlékverseny országos 2010. november.10-11. 7.helyezés Csát Piroska
Nagy Endre
Schmidt István
Kiss Balázs 12.O
Apostol Piroska 13.K
Kövecses András 13.K
Pályi Nóra 12.G
Dömök Tamás 12.O Schnitta Emlékverseny országos 2010. november.10-11. legjobb angol különdíj Boczkó Erika
Kiss Balázs 12.O
Apostol Piroska 13.K Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny nemzetközi 2011. április 15-16. I.helyezés,
Vándorserleg
Láng László
Nagy Endre
Rácz András 12.L
Kiss Balázs 12.O
Berta Gréta 12.H
Rácz Krisztián 12.M Zánka Főzőverseny országos 2011. május 7. I.helyezés,
Vándorserleg
Czellahó Sándorné
Nagy Gábor 12.M
Fazekas Tímea 12.M Bogács országos 2011. május I.helyezés,
Vándorserleg
Czellahó Sándorné
Juhász Attila 12.M
Dancsó Zsolt 12.M
Nagy Gábor 12.M
Nagy Attila 13.M SZKTV Szakács országos 2011. 04. 18-20. II. helyezés Tóth Attila, Tusor Andrásné
Papp Zsolt 13.M SZKTV Szakács országos 2011. 04. 18-20. V. helyezés Tóth Attila, Tusor Andrásné, Fülöp Veronika
Berta Gréta 12.H SZKTV Cukrász országos 2011. 04. 18-20. VII. helyezés Bechmann György, Tusor Andrásné, Gerecs Bernadett
Kaposvári Gábor 12.H SZKTV Cukrász országos 2011. 04. 18-20. VIII. helyezés Bechmann György, Tusor Andrásné, Boczkó Erika
Petrikó Annamária12.H SZKTV Cukrász országos 2011. 04. 18-20. IX. helyezés Bechmann György, Tusor Andrásné, Boczkó Erika
Ruff Dávid (11.c) Fővárosi Komlex Szakmai Tanulmányi Verseny fővárosi 2011.04.15 2. helyezés Szohner Andrea
Kovács András (11.c) Fővárosi Komlex Szakmai Tanulmányi Verseny fővárosi 2011.04.15 3. helyezés Szohner Andrea
Hegyi Richárd (11.c) Fővárosi Komlex Szakmai Tanulmányi Verseny fővárosi 2011.04.15 5. helyezés Szohner Andrea
Kneif Nikolett (11.c) Fővárosi Komlex Szakmai Tanulmányi Verseny fővárosi 2011.04.15 7. helyezés Szohner Andrea
Kiss Krisztián (11.c) Fővárosi Komlex Szakmai Tanulmányi Verseny fővárosi 2011.04.15 8. helyezés Szohner Andrea
Pasquale Arianna (11.c) Fővárosi Komlex Szakmai Tanulmányi Verseny fővárosi 2011.04.15 13. helyezés Szohner Andrea
Bagi Andrea Kenguru országos   9. helyezés Sándorné Nyitrai Ágota
Bugát Tímea (10. h) Mit tegyünk, hogy városunk élhetőbb legyen? Környezetvédelmi vetélkedő fővárosi 2011. február-március 1. helyezés Gáborjányiné Bede Mónika, Medvegy Marianna, Reisingerné Madarász Gabriella
Nagy Dorottya (10.h)
Vargacz Dávid (10. h)
Csapó Péter (10. b) Regionális Környezetvédelmi Konferencia országos 2011.02.25 3. helyezés Medvegy Marianna, Reisingerné Madarász Gabriella
Hiczkó Brigitta (11. b)
Marosi Bianka (11. b)
  Amatőr futsal Diákolimpia 2011. január-február 2. helyezés Gauland Dávid

 

Legfrissebb hírek